top of page
Sarı fincan

Google Reklamları

Ventuno Digital'in ücretli arama ağı reklamları hizmetleri, yatırım getirisini en üst düzeye çıkarmaya yöneliktir. Ücretli medya raporlarımızda gösterebileceğimiz, hem şeffaf hem de etkili olan huni tabanlı medya taktiklerinin yanı sıra tam izleme sağlıyoruz. Her bir PPC kampanyasını müşteriye göre kişiselleştirmek ve en karlı sonuçları verecek en iyi durum senaryolarını belirlemek için düzenli olarak testler uyguluyoruz.

BIZIMOTO_Logo_edited.png
6038f887885e0c193123bade_botgate_logo.png
logo 2.png
kadakalkaucuk.png

Google Ads Kampanya Türleri

Veriyi Seviyoruz

Veriye dayalı yaklaşımları ve kararları seviyoruz. Biz bilimden beslenen ve elde ettiğimiz verileri derinlemesine inceleyen bir ekibiz. Ventuno Digital'de güzel renkli grafiklerin arkasında bir excel tablosundan ziyade veri bilimine dayalı istatistiksel modeller vardır. Bulduğumuz küçük ipuçlarıyla reklamlarda düzenlemeler yapıyoruz. Bu küçük kazançlar büyük bir marj oluşturuyor.

Graph ile Bilgisayar
ofis|büro

Büyümenin Formülü

İlk denetimlerden sık güncellemelere kadar, neyin işe yaradığı hakkında sizi bilgilendireceğiz. Böylece birlikte fikir alışverişinde bulunarak daha da derine inebiliriz. PPC performansınızda ulaşabileceğiniz son nokta 10 ise, işin tamamını bir ajansa vererek ancak 5'e kadar çıkabilirsiniz. Size sunulan şeffaflığı değerlendirirseniz, her şeyin farkında olursanız, ne yapıldığını ve neden yapıldığını bilirseniz, birlikte çalıştığınız ajans ekibinizin bir parçası haline gelir. İşte PPC'de sürdürülebilir büyüme için gizli sos.

bottom of page